úterý 14. května 2013

13.5. Zákuskové pondělí

Jídlo


7:30 Snídaně: Bílý jogurt s ovesnými a amarantovými vločkami, Dobrou vlákninou, kiwi, zelenými hrozny, 3 kešu v čokoládě, meduňkou, protein WPC 80


9:55 Svačina: Celozrnné těstoviny s restovanými žampiony, brokolicí a mandlemiNezvyklá kombinace, ale byla to bezva svačina:)

15:10 Oběd: Makarony s mozarellou, rajčaty a restovanou jarní cibulkou

17:45 SvačinkaZnámý donesl zákusečky, tak jsem nemohla odolat :) Z každého jsem si ale ukrojila jen malý kousek :) Ale nic extra, jsem zmlsaná z Food festivalu :)

Kefírové mléko, pár para ořechů v čokoládě

Je to 70% čoko a ořechy jsou jí prakticky jen obarvené :)

21:45 Večeře: Chleba se sýrem Leerdammer lightlife, ředkvičkami a bílou paprikouDruhá večeře: Bílá paprika, ředkvičky, okurka a umeocet + Královský chleba


Trénink


Aktivita: Flamenco 1h.

9 komentářů:

 1. Každý den si u tvých článků říkám, že si musím jít koupit kiwi :) Už jsem ho hrozně dlouho neměla, asi bych měla vyrazit navštivit rodiče, to vyfasuju vždycky bednu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rodiče mají bedny kiwi, jo?:) To já občas koupím celou tu vaničku a pak ho takhle každý den konzumuju:)

   Vymazat
  2. Rodiče občas trpí manickou nakupovací fází a koupí bedny všeho, ale poslední dobou se to bohužel dost míjí s dobou, kdy pobývám doma :( Loni jsme takto měli doma současně asi devět 12 kilových melounů :)

   Vymazat
  3. To moji rodiče mají přímo skladovací pokoj - a taky kupují velké zásoby toho, co jí často a nezkazí se to :) Takže tam mají zasoby musli, omáček na špagety a těstovin :) To jsou jejich nejčastější jídla:)

   Vymazat
  4. Nejčastější jídlo mých rodičů je polévka ze sáčku, doktorka Cajthamlová by asi obě návštěvy oplakala :)

   Vymazat
 2. POkaždé koukám na ty fotky a pokaždé se rozplývám nad tou krásnou černobílou miskou :D O jídle ani nemluvím, nad tím se rozplývám vždy a všude :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je tmavě modrá :)Ta miska je z terapeutické komunity Sejřek, kde jsem byla na praxi :) http://www.fler.cz/zbozi?ucat=226436 Měla jsem 2 a jedna se rozbila :( Ale skvěle se umývá - jak je na ni ta glazura:)

   Vymazat
 3. ty zákusky vypadají lákavě, ale musel by mě k tomu někdo donutit :D

  OdpovědětVymazat