čtvrtek 11. dubna 2013

10.4. Narozeninová středa

Jídlo


Snídaně: Hollandia s ovesnými vločkami, Dobrou vlákninou a jablkem; protein Reflex Nutrition

Tu Dobrou vlákninu jsem si teď oblíbila :) Ale kombinuju ji aspoň s ovesnými vločkami :) Původně jsem si chtěla udělat k narozeninám lepší snídani, třeba nějaké lívanečky - ale jsem nemocná, tak jsem dlouho spala a pak jsem už pospíchala do školy..

Oběd:
Česneková polévka s opečeným chlebem
Kuřecí stehenní steak, s grilovaným lilkem, cuketou a žampiony, americké brambory s česnekem

Meníčko v Pivnici u Čápa Fajn oběd :) Jen toho lilku a cukety tam nebylo zas tak moc.

Svačina: Para ořechy, Activia s banánem

Moje narozeninová oslava:

2 chlebíčky
Sklenička bílého vína
Kousek Marlenky (1/12)

(Narozdíl od ostatních jsem aspoň nepila ani džus ani Kofolu. Ale Marlenku jsem si užila: )

Čaj s medem a zázvorem

22:30 Večeře: 2 žitné chleby se šunkou, 2 ředkvičky, kousek okurky


Můj dárek od tety :) Kdy já to jen budu jíst ty sladkosti? Kdybyste viděli jakou já mám doma zásobu čokolád.. jenže moc se mi do toho nechce.. :) 

14 komentářů:

 1. brala bych zásobu čokolád, ale spíš těch hořkých :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky se mi kupí všelijaké sladké. Momentálně jsem dostala dva kusy Medovníku, tak si taky po ránu dám. O čokoládkách a dalších nesmyslech ani nemluvím, mám to na pěkně dlouho, když to jím po kousíčkách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak :) Taky toho nechci jíst moc naráz..takže mám ještě nějaké ozdoby z vánočního stromečku, které jsem do teď neochutnala.. a spousta různých čokolád, které mám neustále tendenci kupovat :) Někdy to řeším tak, že to rozdělám, kousek ochutnám a pak to někomu dám :)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Aspoň zas ochutnám něco nového :) I když sama bych si to doslazované ovoce nekupovala :)

   Vymazat
 4. Vsechno nejlepsi preju:-* a obed zni skvele:-))

  OdpovědětVymazat
 5. já bych zásoby čokolád naopak uvítala!:D

  OdpovědětVymazat
 6. Tak čokolády rozdejte. Všimla jsem si, že jíte hroznové víno k odpolední svačinĕ, pokud chcete si udržovat postavu nebo hubnout, tak se v dietologii banán a hroznové víno nedoporučuje, přesuňte spí na dopolední část dne. Pokud ale intenzivnĕ cvičíte, tak si ho dejte před cvičením.
  To jen tak pro informaci:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozdávat je právěže nechci, protože je chci ochutnat :) Vždycky když někde vidím akci na Lindt, tak mám tendenci nakupovat :) S hrozny a banánem je fakt, že bych je mohla jíst spíše dopoledne.. Já se teď obecně chci snažit zařadit spíše více zeleniny. Ale před cvičením si dát banán zrovna moc vhodné není - protože rychle stoupne hladina cukru a pak zas klesne a neměla bych pak na cvičení dost energie. To už spíš si ho dát po cvičení :)

   Vymazat
 7. Čokoláda se hodí na svátky, narozeniny nebo jen návštěvy, to se spotřebuje :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si taky vždycky říkám.. už tak 2 měsíce dopředu - cokoliv jsem kupovala sladkého, tak jsem si říkala, že si to dopřeju na narozeniny :) Jenže teď nastaly narozeniny a nechci to zas všechno splácat.. zvlášť tento týden, kdy kvůli nemoci ani necvičím.. Takže to budu raději dávkovat postupně - a k tomu asi dělat hodně aerobky, abych to měla jak spálit :)

   Vymazat