pátek 25. ledna 2013

Expres čtvrtek

Jídlo


Snídaně: Activia bez tuků s celozrnnýma pšeničnýma lupínkama, kiwi a pistáciovými oříšky, vanilkový protein WPC 80
Lupínky jsem si koupila s tím, že si z nich udělám vlastní musli :) Ale zatím jsem si je dala jen tak s jogurtem.


Oběd: Svíčková na smetaně (s hovězím masem), celozrnný plátek chleba

Jsem děsná..mám fit blog a v posledních dnech jím taková jídla.. ale tohle bylo zajímavé. Je to totiž svíčková, která se prodává už hotová. Bez konzervačních látek a barviv, s libovým masem.


V jednom balení jsou 2 porce - 130 gramů masa a 480 gramů omáčky - což mi teda přijde pro 2 lidi málo, jen 130g masaAle chuťově to bylo moc dobré a maso krásně libové :) Jen jsem se z toho teda vůbec nenajedla. Asi i proto, že jsem si dala pouze 1 plátek chleba.


Tohle moc zdravé jídlo není, ale na stránkách express menu prodávají i čistě maso ve vlastní štávě, např. jelenní, krutí, hovězí.. http://eshop.expressmenu.cz/maso-3-porce/ Tak si říkám, že to může být dobrá varianta, když není čas na vaření, třeba někam na cesty :)

Svačina: Kefírové mléko, jablko, půlka pomeranče 

Večeře: Míchaná vajíčka s cibulí a hořčicí, zelenina, celozrnný plátek chlebaMám totiž moc ráda hořčici. I ty párky včera jsem si dávala vlastně hlavně kvůli tomu, abych k nim mohla mít hořčici :) Tak jsem ji ještě využila.. ale běžně ji určitě nekupuju, to je fakt výjimka

Druhá večeře: Plátky krutího masa s kuskusem

Byla jsem totiž z toho menšího oběda a menší večeře ještě hladová :)


Trénink


Aktivita: Posilovna - kruhový trénink

3 komentáře:

  1. a proč si prostě maso neuvařit? :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vyšlo by to asi levněji, to jo:) Ale zas tohle může být třeba pro pracující lepší varianta, než kdyby šli někam na meníčko :) A třeba to jelenní maso např. si jen tak běžně nekoupím :)

      Vymazat