pondělí 4. listopadu 2013

7.8. Zapomenutá srpnová středa

Psaly jste, že Vám chybí moje jídelníčky, tak jsem aspoň vylovila ještě jeden z léta, který jsem zapomněla zveřejnit ;)

Ale konečně jsem si pořídila chytrý telefon, tak bych mohla zkusit začít fotit to, co jím mobilem a posílat to třeba rovnou na blog nebo aspoň do nb, abych to pak mohla rovnou zveřejnit a neměla s tím tolik práce, když teď kvůli škole nemám tolik času. Praktikujete to tak někdo?:)


Jídlo


Snídaně: Kamutová buchta s meruňkami

Dopolední svačina: Celozrnné špagety s trochou sýru, rajčaty a konopným olejemOběd: Celozrnné špagety s cottage sýrem, 2 bílé paprikyOdpolední svačina: Pár sýrových raciolek, Malinový Míša, Kefírové mléko


Raciolky jsem ochutnala od kamarádky ;) Malinový Míša mě upoutal v obchodě, ale dost mě zklamal. Ta vodová malinová "poleva" se dost rozpadala a k tvarohovému vnitřku se ani nehodila. Takže příště zůstanu rozhodně u klasického Míšy a ostatní příchutě ani ochutnávat nebudu.


Večeře: Pstruh s amarantem a rajčaty, ledový salátDruhá večeře: Kousek okurky, celozrnný chleba

8 komentářů:

 1. Jíš pořád stejně hezky, hlavně tu večeři bych si dala :) I když jsem vlastně měla rybu k obědu...ale ryb není nikdy dost, že? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No v srpnu jsem jedla pořád stejně hezky :) Teď mám zas nějakou střevní chřipku, tak radši ani nic moc nejím :-/ A štve mě, že kvůli tomu zas necvičím:-(

   Vymazat
  2. No já mám momentálně 2 a půl úvazku, takže nějaké cvičení taky neřeším...myslela jsem, že to bude těžký absťák, ale nějak se s tím dá žít :)

   Vymazat
 2. jéé, toho pstruha bych si fakt dala! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Špagety miluji:))) Já Míšu celkově nemusím. Zmrzlinu už jsem dlooouho neměla.

  OdpovědětVymazat
 4. To tedy máme rádi tvé jídleníčky ;) A zase jsme se klepli stejným jídlem i surovinami, já nedávno vyhrabala též starší jídleníček a co v něm není? Stejný typ sýru, stejné špagety (miluju všechny těstovinyyy<3) a to i v posdleních "úlovky z nákupu" :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pěkné :) Cottage sýr a těstoviny je moje oblíbený kombinace :) a hlavně je super, že je to rychle hotový :)

   Vymazat