úterý 12. listopadu 2013

Moje letní snídaně :)

Z konce léta nemám ty jídelníčky moc po kupě, tak si to rozdělím :) A začnu snídaněmi :)

Jakmile začala na konci léta sezóna švestek, hned jsem toho musela využít :) Snažím se vždycky kupovat hlavně sezónní ovoce, které si jinak přes rok neužiju:

Bílý jogurt s ovesnými vločkami, konopnými semínky a švestkami

Moje vlastní směs Mixit ještě navíc ochucená čerstým ovocem :) Luxusní snídaně!:)
Mixit "Fit Pastelka" s kefírem o ovocem

A tady jsem se nechala nalákat u Fitnessgirl :) A měla jsem dokonce štěstí na igráčka!:) Zajímavé zpestření :) Vždycky když mám nové mysli, tak si ho musím dát nejprve s mlékem, to je pro mě taková klasika, kterou jsem snídávala už od svých školních let :) Ale složení je u tohoto mysli fakt příšerné.. jídlo by se mělo ideálně skládat tak maximálně z 6 nebo 7 různých ingediencí.. a tady je tolik různých přídavků, no děs běs.

Emco Mysli pro piráty - s mlékem (po focení jsem ho přidala :))

Moje oblíbené římské lívanečky s domácím jahodovo-rebarborovým džemem. Když nemusím ráno nikam spěchat, tak si nejraději dopřeju takovou snídani:

Římské lívanečky s jahodovo-rebarborovým džemem
Tohle byl takový přídavek ke snídaní :) Matcha muffin :) Muffiny-brno jsem zde už jednou zmiňovala. Speciálně do Dobré čajovny v Brně je dodávají ochucené zeleným čajem Matcha :) Vypadají suprově - jak jsou zelené :) Ale na chuti jsem čaj moc nepoznala.. a bylo to teda děsně sladké:)

Matcha muffin z Dobré čajovny

Takové moje nejobvyklejší snídaně, která se opakuje často, v různých obměnách :)

Ovesné vločky s bílým jogurtem, broskví, mandlemi a meduňkou


Tady jsem konečně po více než půl roce dopřála vánoční ozdobu ze stromečku :-D O vánocích jsem ještě byla celkem striktní a nechtěla jsem to se sladkostmi přehánět, takže jsem si 2 čokoládové figurky schovala do spíže :) Klasické čokoládové kolekce nemám ráda, ale na Milenu jsem se těšila - a stejně nic moc :-/
Bílý jogurt s ovesnými vločkami, Dobrou vlákninou, obilnými polštářky Emco a broskví
A zase ty švestky :) Snažím se vločky různě střídat, takže tentokrát pohankové :)

Bílý jogurt s pohankovými vločkami, švestkami, nektarinkou a meduňkou

V poslední době jsem si hrozně oblíbila neloupaná konopná semínka :) Dávám si je hlavně do snídaní a taky do chlebu :) Moc se mi líbí jak křupou :)


Bílý jogurt s ovesnými vločkami, švestkami, jablíčkem a konopnými semínky

Nápoj imunel od Madety jsem našla doma v ledničce, tak jsem ho chtěla vyzkoušet :) Je dobrý, ale řekla bych, že až zbytečně moc sladký.

Bílý jogurt s vločkami, banánem, švestkami + kváskový chleba s arašídovým máslem a banánem

5 komentářů:

 1. Ach ty broskve a švestky:( Zase až za rok:(

  OdpovědětVymazat
 2. Wow :) Super inspirace, dala bych si všechno :D :)

  OdpovědětVymazat
 3. To pirátské musli mě vždycky dostane :-) Jinak krásná vzpomínka na hodování ovoce <3 Také jsem vkládala "prehitoriské" jídleníčky s ovocem a zeleninou z léta...tak si zas rok počkáme=)

  OdpovědětVymazat
 4. Pirátské nebo princeznovské musli vítám:o) konečně se na trhu mezi těma nesquikama, cini minis atd. objevilo něco, aspoň trochu zdravého. Pestrost mají děti rádi, ono naučit je jíst vločky není jen tak, takže za toto musli díky díky:o)))

  OdpovědětVymazat