sobota 14. prosince 2013

Das Müsli - nové příchuti :)

Das Müsli kromě jejich velmi chutného Čokoládového müsli uvedli před nějakou dobou do prodeje další dvě příchuti a k mému potěšení mi je zaslali na ochutnání :) (Ta firma ví, jak potěšit ;) A to nejen ochutnávkami müsli, ale i jejich přátelským, osobitým přístupem)

Už to bude přes měsíc.. ale aspoň jsem už obě stihla spořádat :)

(Za 4 dny je termín odevzdání diplomky, tak moc nic nestíhám :-/)

Čokoláda višeňTak tohle müsli úžasně voní. Hned na první přičichnutí cítíte jak višně, tak čokoládu. Líbí se mi, že kousky čokolády jsou opravdu velké - jaké jsem snad v žádném čokoládovém müsli neviděla :)


Dle mého vynikne chuť müsli nejvíce v mléce. Jogurt ty chutě tak jaksi přebije.. takže když si chci müsli opravdu vychutnat, tak si ho dám s polotučným mlékem :)


Čokoládu s višní považuju za velmi povedenou kombinaci. Není tak přehnaně sladké jako čistě čokoládová varianta Das Müsli - mléčná čokoláda tu byla vyměněna za hořkou. Ale sladké je určitě dostatečně :)

Jogurt jahodaJogurt jahoda tak výraznou vůni jako čokovišeň určitě nemá.


Jahůdky, narozdíl od višní v čokovišni podle mě nejsou chuťově tak výrazné.


Tak jogurt mě bohužel moc neoslovil... není to čokoláda, no ;) Müsli mi přijde chuťově takové nevýrazné, navíc ten nasládlý jogurt nemám moc ráda. Více bych ocenila, kdyby to byla třeba bílá čokoláda ;) Ale aspoň oceňuju, že tam nejsou žádné rozinky :)

Takže až budu od Das müsli zas objednávat - určitě volím buď Čokovišeň nebo klasickou čokoládu :)

A pokud chcete tyto nové příchutě ochutnat nebo doplnit zásoby, tak teď je ideální příležitost. Každý, kdo si koupí libovolná 4 balení das Müsli, obdrží skutečného Louskáčka! (má 30cm:)Taky by se mi na oříšky hodil :) Objednávat můžete tady: www.dasmusli.cz5 komentářů:

 1. Ty příchutě zní lákavě. :) a Louskáček vypadá hustě. :)

  OdpovědětVymazat
 2. To müsli vypadá super. Za jakou cenu se dá sehnat?:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, u mě na blogu právě probíhá Giveaway, tak se přihlaš :)

  http://nm-fitness.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Máš veľmi pekný blog.Držím palce v blogovaní....Budem rada, keby si si pozrela môj blog...Ďakujem...♥

  http://petushbeautybook.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat